Laureci XIII Miedzynarodowego Festiwalu Saksofonowego - Przeworsk 2018

kategoria I

I miejsce - MAKSYMILIAN CIEŚLIK - Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krośnie

nauczyciel: Bogusław Jaskółka

I miejsce - PATRYCJA SALAMON - Szkoła Muzyczna I st. im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach
nauczyciel: Mateusz Majchrzak

I miejsce - MAGDALENA STOKŁOSA - Państwowa Szkoła Muzyczna l st. im. Witolda Rowickiego w Żywcu
nauczyciel: Łukasz Matuszek

II miejsce - ALICJA JAWORSKA - Szkoła Muzyczna I st. przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie
nauczyciel: Michał Rymarz

II miejsce - JOANNA MUCHA - Szkoła Muzyczna I st. w Korzennej
nauczyciel: Krzysztof Bagnicki

II miejsce - WIKTOR SMUSZKIEWICZ - Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Poznaniu
nauczyciel: Julita Czyrkowska

III miejsce - MAREK JANKIEWICZ - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży
nauczyciel: Urszula Gosk

III miejsce - TOMASZ DRĄŻEK - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu
nauczyciel: Jadwiga Leśniak-Sidorska

III miejsce - MIKOŁAJ GALEJ - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Zygmunta Mycielskiego w Strzyżowie
nauczyciel: Zbigniew Mikuszewski

III miejsce - IGA HADYŚ - Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie
nauczyciel: Sebastian Oroń

Wyróżnienie - MAGDALENA LASKOWNICKA - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Jacek Szott

Wyróżnienie - EMILIA JĘDRZEJOWSKA - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach
nauczyciel: Krzysztof Bagnicki

Wyróżnienie - MATEUSZ MADEJ - Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
nauczyciel: Wiesław Wojtas

Wyróżnienie - IGNACY ŁAWRYNOWICZ - Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Poznaniu
nauczyciel: Julita Czyrkowska

Wyróżnienie - KAMILA RYMAROWICZ - Szkoła Muzyczna I st. przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie
nauczyciel: Michał Rymarz

Wyróżnienie - ALAN MAJOWICZ - Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem
nauczyciel: Michał Jakubus

Wyróżnienie - AGATA MAGIEL - Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
nauczyciel: Wiesław Wojtas

Wyróżnienie - MAREK ŁUKASIK - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy
nauczyciel: Piotr Kita

Wyróznienie - MIKOŁAJ CAJSEL - Szkoła Muzyczna I st. w Garwolinie
nauczyciel: Alicja Wołyńczyk

Kategoria II

I miejsce - laureatka nagrody głównej - saksofonu YAMAHA
MARLENA KASPRZYK - Szkoła Muzyczna I st. im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach
nauczyciel: Mateusz Majchrzak

I miejsce - MIKOŁAJ WĄCHAŁA - Szkoła Muzyczna I st. w Sobolowie
nauczyciel: Tomasz Skiba

I miejsce - TOMASZ ORŁOWSKI - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Bełchatowie
nauczyciel: Adam Wojtasik

I miejsce - SZYMON BICH - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 2 im. Marii Szymanowskiej w Kędzierzynie-Koźlu
nauczyciel: Włodzimierz Spodymek

II miejsce - NATALIA WENSZKA - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 2 im. Marii Szymanowskiej w Kędzierzynie-Koźlu
nauczyciel: Włodzimierz Spodymek

II miejsce - HUBERT JANCZURA - Szkoła Muzyczna I st. w Łącku
nauczyciel: Michał Czapliński

II miejsce - MATEUSZ RUSNOK - Szkoła Muzyczna I st. przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie
nauczyciel: Michał Rymarz

III miejsce - JAKUB SURMA - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie
nauczyciel: Marian Kłeczek

III miejsce - WIKTORIA GĄSIOR - Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach
nauczyciel: Michał Czapliński

III miejsce - DOMINIK CZECZKO - Zespół Szkół Muzycznych I i II stropnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej
nauczyciel: Radosław Żyła

III miejsce - LAURA HRYCEWICZ - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Jacek Szott

III miejsce - ZUZANNA SIWEK - Państwowa Szkoła Muzyczna l st. im. Witolda Rowickiego w Żywcu
nauczyciel: Łukasz Matuszek

III miejsce - ZOFIA SZWEDZIŃSKA - Zespół Szkół Muzycznych w Dąbrowie Górniczej
nauczyciel: Piotr Kawczyński

III miejsce - EMILIA JAKUBIK - Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga w Czasławiu
nauczyciel: Mateusz Majchrzak

Wyróżnienie - SZYMON MAURER - Szkoła Muzyczna I st. w Łącku
nauczyciel: Michał Czapliński

Wyróżnienie - KINGA SARLEJ - Szkoła Muzyczna I st. w Suchej Beskidzkiej
nauczyciel: Katarzyna Borowiec

Wyróżnienie - JAKUB SMYCZ - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku
nauczyciel: Wiesław Wojtas

Wyróżnienie - MAJA WRONOWSKA - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży
nauczyciel: Urszula Gosk

Kategoria III

II miejsce - PAULINA BÓL - Szkoła Muzyczna I st. w Sobolowie
nauczyciel: Tomasz Skiba

III miejsce - KRYSTIAN ŚLUSARCZYK - Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie
nauczyciel: Tomasz Skiba